Od trzech dekad F-Secure dostarcza innowacje związane z bezpieczeństwem cyfrowym, chroniąc tysiące firm i miliony ludzi. Dzięki niedoścignionemu doświadczeniu w dziedzinie ochrony punktów końcowych F-Secure zabezpiecza przedsiębiorstwa i konsumentów
przed zaawansowanymi cyberatakami, naruszeniami ochrony danych i epidemiami ransomware’u. Wyrafinowana technologia F-Secure łączy moc maszynowego uczenia się z ludzką wiedzą renomowanych badaczy bezpieczeństwa w jedno podejście określane mianem Live Security. Eksperci F-Secure brali udział w większej liczbie europejskich dochodzeń w sprawie cyberprzestępstw, niż pracownicy jakiekolwiek innej firmy, a produkty F-Secure są sprzedawane na całym świecie przez ponad 200
operatorów szerokopasmowych i mobilnych oraz tysiące dystrybutorów.

Policy Manager

Skalowalne, scentralizowane zarządzanie bezpieczeństwem dla wszystkich organizacji.

Najlepsze oprogramowanie zabezpieczające zawiera warstwową ochronę, która jest łatwa w zarządzaniu. Policy Manager, główne narzędzie zarządzające w F-Secure Business Suite, oferuje zaawansowaną, lokalną ochronę punktów końcowych połączoną z automatyzacją procesów. Możesz zarządzać wszystkimi aplikacjami ochronnymi w jednym miejscu, definiować i dystrybuować polityki bezpieczeństwa, monitorować ogólne bezpieczeństwo firmy i kontrolować zachowania użytkowników w sieci firmowej.

 • Zabezpiecz wszystkie poziomy infrastruktury IT dzięki automatycznym aktualizacjom
 • Centralnie definiuj i dystrybuuj polityki bezpieczeństwa i monitoruj ogólny poziom ochrony firmy
 • Zarządzaj fizycznymi i wirtualnymi środowiskami za pomocą jednego urządzenia
 • Kontroluj dostęp do internetu, by chronić swoją siec i podnieść produktywność
 • Blokuj określone treści z nieznanych stron i nie zezwalaj na zewnętrzną kontrolę nad przejętymi zasobami
 • Pozwól użytkownikom końcowym na bezpieczne korzystanie z bankowości online i innych istotnych serwisów
 • Redukuj ruch sieciowy i zwiększaj skalowalność z F-Secure Proxy
 • Zautomatyzuj zarządzanie aktualizacjami z Software Updaterem

Client Security

Client Security to dużo więcej niż antywirus – to rozwiązanie najnowszej generacji, zawierające elementy takie jak analiza behawioralna czy proaktywna ochrona przed najnowszymi zagrożeniami.

Client Security jest produktem ochronnym dla biznesu, który oferuje Ci od lat najlepszą ochronę systemu Windows na Twoich punktach końcowych. Client Security oferuje:

 • Wielokrotnie nagradzaną, wielowarstwową ochronę dla desktopów i laptopów
 • Zabezpieczenie przed lukami dnia zerowego dzięki DeepGuard – naszemu silnikowy proaktywnej ochrony
 • Centralnie zarządzane, automatyczne aktualizacje oprogramowania, by chronić je przed znanymi podatnościami
 • Kompletną ochronę, która ma minimalny wpływ na wydajność systemu
 • Automatycznie rozszerzoną ochronę dla bankowości online i innych krytycznych transakcji biznesowych
 • Korzyści z technologii ochronnych, napędzanych najnowszą generacją analizy zagrożeń, zaawansowanym uczeniem maszynowym i świetnie wyszkolonymi ekspertami ds. cyberbezpieczeństwa

Żadnych kompromisów w ochronie firmy

Client Security zapewnia stale najlepszą ochronę dla desktopów i laptopów z systemem Windows. Daje unikalne połączenie doskonałej ochrony przed wszystkimi zagrożeniami online z minimalnym wpływem na wydajność systemu. Ochrona punktów końcowych to jego podstawa i jest w tym najlepszy. Kompletna ochrona punktów końcowych to tylko początek. Client Security pozwala oszczędzić Twój czas dzięki automatycznemu zarządzaniu aktualizacjami i zwiększa produktywność pracowników dzięki kontroli przeglądania sieci.

Server Security

Bezpieczne serwery – kluczowy element bezpieczeństwa

Server Security jest pakietem ochronnym zaprojektowanym z myślą o serwerach plików. Server Security zapewnia wzmocnioną ochronę w czasie rzeczywistym przed wirusami, trojanami, oprogramowaniem szpiegującym, rootkitami i innym złośliwym kodem. Oferuje scentralizowane, lokalne opcje zarządzania przez Policy Managera lub przez wbudowaną konsolę webową.

 • Bazująca na zachowaniu proaktywna ochrona przed nowymi zagrożeniami możliwa jest dzięki technologii DeepGuard.
 • Software Updater pomaga utrzymać zaktualizowany system operacyjny oraz oprogramowanie firm trzecich. Dzięki temu chroni przed zagrożeniami wykorzystującymi znane podatności.
 • Elastyczne, scentralizowane opcje zarządzania przez Policy Managera lub wbudowaną konsolę webową.
 • Chroni serwery Microsoft Windows, Citrix i Terminal.

F-Secure Server Security to solidne rozwiązanie zaprojektowane, by chronić serwery plików Twojej firmy przed złośliwym oprogramowaniem i podatnościami w programach bez spowalniania systemu. Oferuje skanowanie w czasie rzeczywistym w prostym i przystępnym cenowo rozwiązaniu, zapewniającym ochronę przed każdym typem zagrożeń online.

 

Szczegóły na stronie producenta….